Με μεγάλη χαρά και καλοκαιρινή διάθεση, η ΠΕΑΝΔ σας προσκαλεί σε μια χαλαρωτική αλλά κυρίως διασκεδαστική εκδήλωση, στο φιλόξενο και όμορφο χώρο του The Ellinikon Experience Park, την Κυριακή, 30 Ιουνίου και ώρα 6:00μ.μ. με 9:00μμ στο εξωτερικό χώρο του εντυπωσιακού Experience Centre, το Sunset Deck.
Η εκδήλωση αφορά γονείς και παιδιάμε ΣΔΤ1 ανεξαρτήτου ηλικίας και μπορούν φυσικά να συμμετέχουν και μη μέλη του συλλόγου, οι οποίοι διαθέτουν παιδί με Διαβήτη.
Εδώ μπορείτε να πληρώσετε τον αριθμό των Θέσεων που επιθυμείτε να συμμετέχουν στην εκδήλωση, χρησιμοποιώντας την πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα.
Η είσοδος για τα ίδια τα μέλη (ταμειακά ενήμερα) είναι δωρεάν και για τους υπόλοιπους συμμετέχοντες (άνω των 4 ετών) υπάρχει συμβολικό κόστος 10€/άτομο.
*Για τα μέλη της Π.Ε.Α.Ν.Δ., που υπάρχει οφειλή συνδρομής προς τον Σύλλογο για το τρέχον έτος, σας δίνεται η δυνατότητα για online πληρωμής της (20€/έτος)